Narzeczona dla syna

Patrząc na rynek można odnieść wrażenie, że mamy dzisiaj do czynienia z wieloma osobami o aspiracjach autorskich. Tylko, że nie można mieć nikomu za złe faktu, iż pragnie spełniać swoje marzenia. Warto dążyć do tego – w szczególności, jeżeli ktoś kocha pisać i ma do tego prawdziwy talent. Dzięki temu mamy do czynienia z udanymi debiutami literackimi. Z przyjemnością chwyta się takie książki, aby nie tylko poznać nowych bohaterów, ale również autorów i ich punkt widzenia na świat. A jaki punkt widzenia ma Michelle Frances, która zadebiutowała książką pt.”Ta dziewczyna” (https://www.taniaksiazka.pl/ta-dziewczyna-michelle-frances-p-1404078.html)?

Rodzinny dom

Laura ma wielki dom i męża przy swoim boku. Jednego i tego samego od wielu lat. Jej stosunki z mężem w chwili obecnej nie są niestety przykładem dla innych osób. Patrząc na nich z boku można odnieść wrażenie, że przygotowują się oni do separacji lub rozwodu. Aczkolwiek Laura razem z mężem dba o opinię i zawsze stara się być postrzegana jako ideał w oczach bliższych oraz dalszych znajomych. Tylko, że swój nadmiar miłości Laura przelewa na dorastającego syna – Daniela. Chłopak ma 23 lata, jest absolwentem medycyny, przez co Laura jest jeszcze bardziej dumna z osiągnięć syna. Przystojniak do wzięcia jest oczkiem w głowie mamy. Kobieta oprócz tego, że ma konto z wielką ilością pieniędzy, wielki dom, syna, ma także udaną karierę producentki telewizyjnej. Wszystko co wychodzi spod jej rąk z góry skazane jest na sukces. Laura jest nie tylko dumna z osiągnięć swojego syna, ale również sama ma wiele na koncie, więc na nudę w swoim życiu narzekać nie może.

Kandydatka dla syna

Podczas rozpoczęcia pierwszej poważnej pracy Daniel poznaje Cherry, która prawie z miejsca staje się jego narzeczoną, co nie do końca podoba się Laurze. Fakt, jest ona zazdrosna o to, że w życiu jej syna pojawiła się inna kobieta. Ale matkę Daniela niepokoi coś jeszcze. Sama jeszcze nie wie co, ale dlatego bacznie obserwuje Cherry, która jest ich zupełnym przeciwieństwem. Cherry podziwia Laurę, która jest kobietą sukcesu w przeciwieństwie do jej własnej matki. Cherry nie jest dumna z tego, że pochodzi z niższej klasy społecznej i za wszelką cenę stara się wyrwać do góry. W tym celu ma jej pomóc Daniel, którego ona bardzo mocno kocha. Laura w to wątpi, dlatego wymyśla kłamstwo, aby pozbyć się tej dziewczyny z życia syna. Tylko, że Cherry nie jest głupim dziewczątkiem. Podejmuje rękawice i walczy z Laurą o to, aby na stałe zagościć w jej i Daniela życiu. Warto dowiedzieć się, co przyniesie starcie tych dwóch kobiet.

Zdjęcie utworzone przez nakaridore - pl.freepik.com