Walka o pozycję

W długie jesienne wieczory, kiedy nikt nie chce już wychodzić na spacery, warto sięgać po książki, które mogą nadać sens życiu. Zamiast siedzieć i się nudzić warto sięgnąć po książkę, gdzie można spotkać naprawdę fajnych bohaterów, którzy mają różne, emocjonujące przygody. Wśród takich książek znaleźć można opowieści sensacyjne, dramatyczne, thrillery i romansidła, tak uwielbiane przez kobiety. Na szczęście panie gustują nie tylko w książkach miłosnych, ale również w innych, gdzie można spotkać grozę i wielka tajemnicę. Do takich książek zalicza się na pewno “Ta dziewczyna” Michelle Frances.

Zamożna kobieta

Laura – główna bohaterka książki – to kobieta ułożona, która już od dawna jest żoną zamożnego mężczyzny. Małżeństwo z takim człowiekiem nie sprawiło, że kobieta osiadła na Laurach. Kobieta jest producentką telewizyjną, cieszącą się szacunkiem wśród swoich pracowników – tych bliższych i tych dalszych. Do tego na swoim koncie ma scenariusze, które również przysporzyło jej wielu ludzi, chcących z nią współpracować. Laura cieszy się z tego w jakim miejscu się aktualnie znajduje. Dumą Laury jest jej syn – Daniel, który ma 23 lata. Chłopak, a właściwie młody mężczyzna, jest przystojny i nie jedna dziewczyna się za nim ogląda. Chyba nikt nie domyśla się, że ta lubiana przez wszystkich kobieta względem syna wykazuje zapędy apodyktyczne, co nie wszystkim się podoba. Laura chce mieć wpływ na życie Daniela, a w szczególności na to z kim jej syn się spotyka.

Dobrze ustawiona rodzina

Widząc Laurę i jej rodzinę do głowy przychodzi jedna myśl – dobrze majętni ludzie, którzy nie wiedzą co to bieda. Nic więc dziwnego, że kiedy na horyzoncie pojawia się Cherry Laura nie reaguje zbyt przyjaźnie. Wszystko przez to, że dziewczyna ma zdecydowanie niższy status majątkowy od jej rodziny. Tylko, że Daniel uparł się, iż będzie się z Cherry spotykał. Uważa, że jest to miłość jego życia i nie chce odpuścić. Laura czujnie obserwuje tą dziewczynę, ponieważ przeczuwa, że dziewczyna skrywa jakąś tajemnicę. Kobieta jest zdecydowana na to, aby rozbić ten związek. Chociażby nie wiadomo co. W tym celu wymyśla kłamstwo. Ma nadzieje, że Daniel zapomni o dziewczynie. Tylko, że Cherry nie jest głupia i tak łatwo nie chce odpuścić. Laura jeszcze nie zdaje sobie na jakiego przeciwnika trafiła. “Ta dziewczyna” Michelle Frances to książka wciągająca, której finału w żaden sposób nie da się przewidzieć. W tej książce jest wszystko to, co powinno być w pozycji ciekawej, intrygującej, porywającej.

Kobieta nakaridore - pl.freepik.com